Ton-PARADYŻ Sant M.- MACIEJ ZIEŃ


Patchwork z akcentem

Koniec z nudą! Jeden kolor? Jedna struktura? Jedno pomieszczenie? Monotonne dekoracje? Niczego tego nie znajdziesz w kolekcji Ton! Do wykorzystania dostaniesz za to piękne kolory – biel, czerń, zgaszone złoto i platynowe srebro, a dla maksymalnego akcentu – karmazynową czerwień. Do tego różne struktury – wszystkie pod znakiem geometrycznych wariacji, ale jednocześnie tak różne! Kółka, kwadraty i inne kombinacje – to wszystko możesz teraz zaimplementować do swojego wnętrza. Uniwersalność kolekcji pozwala na to, aby dobierać ją odpowiednio do konkretnego wnętrza. Jakiego? Każdego – bez żadnych ograniczeń.

Maciej Zień

Projektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją.

Dekada pracy artystycznej projektanta to konsekwentne budowanie wysublimowanego stylu, który spotkał się z uznaniem na wielu konkursach. Maciej Zień otrzymał nagrody dla projektantów mody – złota nitka oraz złoty wieszak. W 2004 r. został laureatem prestiżowej nagrody BELVEDERE INTERNATIONAL ACHIEVEMENT AWARD w kategorii projektant mody i dwukrotnie prezentował swoje kolekcje podczas paryskiego tygodnia mody prêt-à-porter. Potwierdzeniem jego wyjątkowej pozycji w świecie mody jest nagroda DOSKONAŁOŚĆ MODY 2010 przyznana przez magazyn Twój Styl.

Zień w branży znany jest także jako twórca kostiumów do spektakli oraz autor licznych stylizacji do teledysków, widowisk czy sesji zdjęciowych. Pewnie dlatego jego kreacje cieszą się uznaniem wśród gwiazd show-businessu.